Virsbūves remonts un krāsošana

 

Automašīnu krāsošana

Autoservisa «AUTOSPILS» speciālisti kvalitatīvi nokrāsos automašīnas virsbūvi un atsevišķus elementus. Mēs profesionāli veicam šādus virsbūves remonta veidus:

  • Virsbūves ģeometrijas atjaunošana.
  • Krāsošanas darbi.
  • Pretkorozijas darbi.
  • Plastmasas detaļu krāsošana.
  • Virsbūves pulēšana.

Auto krāsu un toņu izvēle tiek veikta, izmantojot mūsdienīgu programmatūru. Mūsu krāsošanas kamerā krāsotās automašīnas krāsa pēc iespējas precīzāk atbilst tās sākotnējai krāsai.

Pierakstieties virsbūves remontam un automašīnas krāsošanai, zvanot pa tālruni:

+371 23991424

Virsbūves un metināšanas darbi jebkuras veida. Virsbūves ģeometrijas atjaunošana notiek uz stenda “Autorobot”. Sliekšņu, arkas, izpūtēju remonts un maiņa. Pretkorozijas apstrāde. Augstas kvalitātes krāsošanas darbi mūsdienīgā krāsošanas kamerā. Garantija uz padarīto darbu. Individuāla pieeja katram klientam. Remonta tāmes sastādīšana bezmaksas.

Autoserviss aprīkots ar jaunāko un modernāko aprīkojumu krāsošanas un virsbūves darbu veikšanai. Darbus veic augsti kvalificēti darbinieki ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi.

SIA “AUTOSPILS” bez maksas pārbaudīs bojāto transportlīdzekli, sastādīs tāmi, kā arī nokārtos visas nepieciešamās formalitātes, kas saistītas ar apdrošināšanas gadījuma reģistrēšanu.

Mēs sadarbojamies ar visām apdrošināšanas sabiedrībām.